| Stephh a întrebat:

O idee mai "originală " pentru a face o poveste?
Eu n-am nicio idee şi de aceea vă întreb pe voi.
Majoritatea poveştilor sunt cele cu trupa One Direction, de care m-am săturat deci cu ei CLAR NU.
Alt gen de poveste cu care NU vreau să fac : vampiri,fete răpite, vârcolaci, prostituate sau mai ştiu eu ce.
Voi ce idei aveţi? Mulţumesc + fundă happy

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

O poveste comică cu fantome, în care tipa vede fantome şi le ştie toate secretele. O poveste romantică între o fată simplă care spune lucrurilor pe faţă şi aşa face cu un tip popular printre fete; acesta ajunge să se îndrăgostească de singura fată pe care nu o poate avea, adică de ea. O poveste horror cu demoni.
O poveste romantică între o tocilară şi un rocker nebun.
O poveste despre viaţă, prin care arăţi că nimic nu are sens şi nimeni nu este de încredere, că viaţa este doar o curvă.
Ceva despre lupta dintre religie şi ştinţă.
Dacă ţi-au plăcut, contactează-mă pentru mai multe. Nu vreau să-mi fac toate ideile publice.

2 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Justin Bieber! laughing
Glumeam, poti face despre tine! sau poti face despre un gandac, o pasare, un catelus, o broscuta, sau cea mai buna prietena a ta, daca ai! Eu stii ce fac? Ascult o melodie si fac o poveste dupa versuri! Succes!

| MariiMelon a răspuns:

Iti voi da niste titluri de poveste dupa care te poti ghida :
-Casuta de langa lac.
-Iubitul celei mai bune prietene.
-Ceva mai mult deat aspectul fizic.
-Cum sa-i spun ca m-am indragotit?!