| ZaZaLa a întrebat:

happy Vreau niște nume de povești. puppy dog eyes În poveste este de vorba de vampiri, vârcolaci... În general fenomene paranormale. Mulțumesc. Dau fundă! :*

5 răspunsuri:
| Intrebari200 a răspuns:

Chuck Norris!

| larisuka12 a răspuns:

Pai povesti nu prea stiu dar uite sunt volumele twilight si e si film (cu varcolaci si vampiri)... sper ca ti-am fost de folos

| narvalion a răspuns:

Stiu eu vreo cateva nume: Atacul Vampirului, Petrecere de halowen, Vampiri vs varcolaci...

| LaLaLary a răspuns:

Pai...povesti nu prea stiu.dar cauta cartea asta cu fenomene care au revolutionat lumea sau ceva din genu...si daca nu ai nimic impotriva filmelor, cauta filmele Twilight.Este si sub forma de roman. :*

| WwwAl3xawwW a răspuns:

Sunt niste carti dragute :,, Blestemul focului" -Chloe Neill;,, Nascuta la miezul noptii";,, Cele noua vieti ale lui Khloe King" si multe altele... incearca la editura Leda happy sigur vei mai gasi cateva titluri:X Sper ca te-am ajutat un pic