| AshleyYy a întrebat:

O intrebare pentru baieti. cum preferati fetele cu parul cret sau drept? x_X

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Personal mai putin pun accent pe aspectul fizic, pentru mine doar o singura calitate trebuie sa aiba si aceea de a nu fi curva(ceea ce greu gasesti in zi de astazi), dar revenind la intrebarea ta, eu sa zic ca prefer cu parul drept.Succes!

4 răspunsuri:
| cristi1212 a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte. Unele fete arata foarte bine cu parul drept, altele la fel de bine cu el cret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept

| YONTU a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti zic, dar prefer fetele cu parul drept pentru ca sunt atras de elelove struck! Funda?

| TeAjutOricumAiFii a răspuns:

Pai eu zic ca parul drept si castaniu
funda love struck