| Denisa a întrebat:

Pentru baietihappy va plac fetele cu parul cret sau le preferati pe fetele cu parul drept?

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cunosc fete carora le sta super asa si le pune in valoare. Pe unele fete nu le avantajeaza. Depinde de la caz la caz. Conteaza sa fie aranjat dupa cum spune si Mari. Trebuie sa iti aranjezi parul asa incat sa te avantajeze.

| Marii a răspuns:

Sunt fata, dar ma bag si eu. Depinde si de fata in primul rand, daca nu-i sta bine cu parul cret/drept de ce sa si-l faca dupa placului baietilor?
Eu cred ca baietilor le pasa sa fie aranjat, nu si in ce forma e. happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mie imi plac fara par!

| MisterKat a răspuns:

Imi plac fetele de orice fel! happy

| costymaximus a răspuns:

Nu conteaza forma parului, par sa fie!

| daniDeeDee a răspuns:

Imi plac fetele cu parul drept.happy

| Alex_7297 a răspuns:

Contează să îi stea bine, deşi prefer părul drept.

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Depinde de gusturile fiecarui baiat

| MadNNNeS a răspuns:

Nu conteaza, ori ce fel de par numai sa ii stea bine

| Robert_2672 a răspuns:

Drept love struck

| Decebal a răspuns:

Cret happy

| Nuuu a răspuns:

Drept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea chele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept

| danyel_1802 a răspuns:

Mie imi plac mai mult fetele cu parul cret, dar pot face si compromisuri la aceasta categorie

| Catalin_3561 a răspuns:

Alea "chele" unde trebuiesmug dar in general cu par drept ca daca trebuie sa sil faca cret sunt di toati draciile acu sa tzil faci cretbig grin

| fman27 a răspuns:

Ador parul drept la o fata. mai ales daca e natural (divin si rar drooling) eu sunt baiat si am parul drept-ondulat. si imi place parul drept foarte mult.

| jeff_9730 a răspuns:

Parul drept sau cret indiferent pentru mine numai sa aiba niste suvite colorate in mov, albastru, rosu si verde.

| Method a răspuns:

Preferatele mele sunt cretzele sau fetele cu parul usor ondulat