| Poppy a întrebat:

O intrebare pentru fete Ce ati face daca ati merge pe drum si l-ati vedea pe baiatul de care va place si cu care vorbiti zilnic la telefon (dar inca nu sunteti impreuna), stand la povesti cu prietenii lui? V-ati duce la el sau v-ati face ca nu l-ati vazut si mergeti mai departe? Si pentru baieti : Voi ce ati vrea sa faca fata in cazul in care voi sunteti baiatul de care ii place?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa-l saluti macar din departare. Daca vine la tine, bine, daca nu, vezi-ti in continuare de drum.
O zi frumoasa!

| strengaritzza a răspuns:

Eu una nu m-as duce la el, pentru-ca in primul rand este datoria lui sa vina la tine, el fiind baiat. Nu sa te duci tu sa te bagi in seama cu el.Nu zic bine?