| Kisie a întrebat:

O intrebare pusa la plictiseala va mai uitati la desene animate daca da la care? Funda la cele mai amuzante

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! am doi copilasi mari, dar asta nu ma impiedica sa ma uit la desenesmug:
nelipsitul Tom&Jerry, Popeye marinarul si tot ce e frumos.
O zi minunata sa aihappy

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai la Tom and Jerry, Familia Flinstone, Copii de la 402 si Viata cu Louie:XIubesc desenele asteahappy
Numai bine.

| positivity a răspuns:

Da, încă mai mă uit.
La nişte desene numite anime-uri.

| IgoToHellForThis a răspuns:

Fetitele fuego. Fuego cainele cel fricos.Laboratorul lui fuego. Spioanele fuego... si mai sunt rolling on the floor

| Mentosanee a răspuns:

Da, ma uit de ce nu.
Imi place cele de pe bomerang, doarece le urmaream si in copilarie. Inca nu am renuntat la Laboratorul lui Dexter, Familia Flinstone, sau Jetoson.