| georgianageoo a întrebat:

O parere :d. eu sunt satena si de curand m`am facut suvite blonde. As vrea sa ma vopsesc iar, ce culoare mi-ar sta bine? p. s : am tenul putin alb. :*
dau funda >:d<

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Ţi-ar sta bine tot şatenă. O nuanţa putin mai dschisă.;] Părerea mea. Dacă vrei mă asculţi dacă nu, nu. :p

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Mulţumesc mult.

| kryss456 a răspuns:

Brunet sau roscathappy

| Ғʋиκʏℓιcισʋƨβαвɛ a răspuns:

Pai fa-ti suviti roscate, k se vede bine pe langa cele blonde, is super faine, eu am mai multe culori :p. am saten inchis, saten deschis, blond si sorcat e super fain parul meu :p, incearca sa vezi,