| CristinaKti a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc satena cu suvite albe si mov ce parere aveti mi-ar sta bine? am tenul deschis ochii albastrii acum sunt vopsita blond natural si vreau o schimbare ce parere aveti?big grin multumesc [fundita :*]

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Mai bine in loc de mov le faci albastre, si da ar trebui sa iti stea bine, doar ca cele albe or sa iti arda tare parul.

1 răspuns:
| Madallina3 a răspuns:

Ce conteaza parerea altora? Tu trebuie sa te simti bine in pielea ta! :*