| dulshe a întrebat:

O prietena de-a mea are windows vista. Pentru a asculta si pentru a vedea filme i-am dat BS-player, pentru ca la pc-ul meu(windows xp) merrge foarte bine si la filme si la muzica. Problema e ca ei nu ii merge bine, adica nu ii deschide filmele. Ce program pentru filme ia-ti recomanda? As vrea sa o ajut, iar pentru a o ajuta, am nevoie de voi.

Răspuns Câştigător
| cheloo74 a răspuns:

Sau poate sa instaleze VLC Player care reda orice format video si nu are nevoie de codecuri suplimentare.

6 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Nu downloada codecuri separat...downloadeaza direct un pack.
K-lite codec pack.

| dulshe explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri.

| cotzobel a răspuns:

In nici un caz nu e din cauza windows.ului.eu am Vista si folosesc bs player si imi merge bine. uite eu asta il am... spune. i sa descarce ca e pentru Vista:

http://download.chip.eu/ro/BSPlayer-Free-2.43.1008_538257.html

| alexandra_3253 a răspuns:

Windous movie player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bs playerul nu are probleme ii trbuiesc codecuri, eu am bs player si vista si merg filmele d toate felurilelaughing...cauta free codecs pe google sau codecuri cv d genu ca sigur gasesti si incearca s iei ori ace mega codecs ori ca-lite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ii trebuie codecurile necesare pentru asta... Cred... Alta varianta nu cred ca exista. Spune-i sa caute si sa instaleze xvid si divx codec.