| anonim_4396 a întrebat:

De cand am bagat windows-ul nu mai pot asculta anumite melodii si numai pot vedea anumite filme. Mi se inchide browser-ul, cand accesez melodia respectiva sau filmul respectiv. Am incercat si Netscape, Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer, dar, nu merge cu niciunul dintre ele. Si nu e numai asta problema, nu se inchide doar browser-ul ci si Zoom Player-ul (acest program il folosesc atunci cand ascult muzica si ma uit la filme). Care este problema?

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

In primul rand din cate stiu eu netscape numai exista din 2008. dupa ce ai reinstalat windows-ul ai instalat driver-ul de la placa video?

| anonim_4396 explică (pentru al3xander):

Normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reinstalare de sistem, si apoi descarca avast 2013 licenta 30 days, ai virusi in sistem.

| TheBoY a răspuns:

Virusi!

| anonim_4396 explică (pentru TheBoY):

Ar mai fi o chestie. Cu Windows 7 nu am avut nicio problema, in schimb, cu Windows XP am patit-o mereu, de cate ori l-am avut, asa mi-a facut. Problema este ca unitatea mea nu prea suporta Windows 7, merge destul de greu, de aceea am renuntat si mi-am bagat XP-ul.