| Leriunda a întrebat:

O prietena de-a mea vrea sa se sinucida dar nu are cont asa ca voi intreba eu pentru ea:spuneti-mi si mie cai de a te sinucide cat ma multe va rog? FunDa

14 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Draga,pe google gasesti muuulte intrebari de astea.Si asta e tampita? Dumnezeu i-a dat viata ca sa si-o ia ea? straight face

| TeoPT a răspuns:

Ea nu e sănătoasă și tu ești și mai nesănătoasă ca ea. Păi tu, ca prietenă, în loc să o asculți, să o consolezi, să îi spui să nu facă prostia asta, că viața e frumoasă, că va trece peste dificultăți, că îi ești alături și alte chestii. TU ÎI CAUȚI METODE DE SINUCIDERE? straight face Prostia omenească nu încetează să mă mai uimească.

Baftă

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu e sanatoasa la cap.
sa se duca la un psiholog

| TeIubesccc a răspuns:

Doamne. Parca iti doresti moartea ei. In loc sa o ajuti sa treaca peste, sa-i explici ca nu e lucida, tu o ajuti sa se sinucida punand intrebare pe TPU? straight face
Esti sanatoasa?!

| Destinee a răspuns:

Tu ai gandit cand ai pus intrebarea asta?laughing
De ce nu o omori tu?!?! asa va fi mult mai usor decat sa cauti cai de sinucidere pentru ea! Du-te fata la un psiholog ca ai probleme gravelaughing

| Narcis196 a răspuns:

Acum asa iti spun din propia experienta ca si eu m-am snuciswinking este ff usor sasi ia o lama si sai tai venele de la gat sa ia o funie sa-i faca un nod si sa sil puna dupa cap sa ia putina otrava sa o dizolve in putina apa so puna intr-o seringa si sa si-o bage in vene sau sa bea acidwinking

Succes!

| Adryan657 a răspuns:

Ba voi a'ti innebnit dracul
cum naiba sa intrebi asa ceva
ajut'o sa'si revina psihic vb cu ea sa nu faca asta
sa consulte un doctor ceva

| Dayaniss a răspuns:

Daca tu ii erai prietena adevarata. nu puneai intrebarea asta. ci vorbeai cu ea happy.

| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Doamne esti nebuna sau proasta?:O
Ce intrebare tampitalaughing!

| WolfGirl a răspuns:

Ok, pentru inceput o prietena buna iar spune ca asta este cea mai mare prostie pe care o poate face. Nu inteleg de ce o ajuti sa se sinucida. Gandeste-te cum te vei simti tu si ceilalti daca ea va muri. Si mai ales daca vei sti ca ai ajutat-o sa se sinucida.

| santy a răspuns:

Dumnezeu v-a dat viata si el o sa o ia. mari probleme aveti.In loc sa vorbesti cu ea si sa o ajuti tu ii cauti metode pe net de a se sinucide.asta e!

| 2341234567 a răspuns:

Exact.Doamne fersete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că tu ești acea prietenă. Ea putea căuta pe google metode sau să își facă aici cont. Însă ascultă aici. Un sinucigaș nu anunță, ci o face și gata fără să gândească! Pentru că teama ar fi prea mare, așa că doar se victimizează.

| unleashed68 a răspuns:

Vrei sa ii spui cai de a se sinucide? Daca ai tine cu adevarat la ea nu ai incuraja-o sa faca asa ceva. Incearca sa discuti cat mai mult cu ea, sa fii aproape de ea, NU O INCURAJA! daca ti la ea...