| IZIe a întrebat:

O prietena rietena s-a combinat cu baiatul pe care il placeam fff mult... Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Balmung a răspuns:

Pentru inceput cel mai bine ar fi sa-ti intaresti moralul.Desi in primele zile dupa aflarea vestii e cel mai dureros. Poti pentru inceput sa crezi ca el nu ar fi fost destul de bun pentru tine, sau lasaca ca are balta peste. Cu timpul ai sa-l uiti. Daca esti o fata draguta si inteligenta poti atrage multi baieti.Totul depinde de tine. Simtete bine in pielea ta. Orice iti propui se poate realiza.

| CookieMonster_4926 a răspuns:

Daca tii mult la prietena ta incearca sa o sustii chiar daca te doare(am trecut si eu pe acolo) dar daca nu ar fi bine sa stai departe, el a aleso pe ea. Plus ca daca faci scene o sa te faci de cacao...Multa bafta=)