| stefyk97 a întrebat:

O sa fie ziua unei colege, si ea e innebunita dupa Justin Bieber...si m-am gandit sa-i iau ceva marca Justin Bieberlaughing Deci, daca stiti in Valcea vreun magazin unde ai genti, tricouri, chiar si lucruri marunte gen pix, breloc, cu Justin Bieber, va rog sa-mi ziceti cam pe unde as gasihappy

1 răspuns:
| Dariana a răspuns:

Sunt din Valcea si nu cred ca gasesti ceva special cu el. Dar te poti duce in Romarta la parter si ii poti personaliza o cana, un tricou, o perna, un breloc orice cu justin bieber.Sau la veve mai poti gasithinking Atat stiu, poate prin ostroveni, dar nu cred. Sper sa ii gasesti ceea ce ii placehappy