| Belieber0012 a întrebat:

Unde pot gasi lucruri cu Justin Bieber?
Adica tricouri, cani, postere, bratari, etc.

Răspuns Câştigător
| MadaMadalici a răspuns:

Poti gasi in multe magazine, in mall si pe internethappy scrie pe google haine cu justin bieber si vei gasi tot ce ai nevoiehappy

8 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Ce disperata Doamneee._.
Ca si aia cu minecraft-ul...

| Belieber0012 explică (pentru AnimatedSignature):

Date dracu de proasta.
Nu ai gusturi.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru Belieber0012):

Sunt baiat, idioato.
In plus, ma pis pe JB-ul tau.

| deny1230 a răspuns (pentru AnimatedSignature):

Las-o ma in pace.Asa se manifesta belieberele in mediul lor natural.trebuie privite de departe si evitate laughing))))))))))).Asa arata toate obsedatele care n-au ocupatie acasa si in loc sa isi gaseasca un iubit stau pe fb si dau like la pozele lui bieber.

| EuGabriela a răspuns:

Http://www.ideaplaza.ro/......sonalizate uite site-ul asta, suni sau trimiti email la site si spui ce fel de tricou, cana vrei.

| Belieber0012 explică (pentru EuGabriela):

Si magazin prin Romania nu este?

| EuGabriela a răspuns (pentru Belieber0012):

Pai site-ul este romanesc.