| Anonimathjdkjjccf a întrebat:

O sa imi fie foarte greu la liceu. Eu sunt de la tara si am fost repartizat la un liceu din oras. O sa imi fie foarte greu departe de familie, de prieteni. O sa trebuiasca sa ma adaptez la o alta scoala, colegi noi, profesori noi. Ma simt aiurea pentru ca stiu ca viata mi se va schimba.

Imi puteti da un sfat pentru a nu ma mai simti asa?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Fa-ti prieteni in locul in care te muti si va fi frumoswinking

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Faci naveta sau te muti in chirie?

Răspuns utilizator avertizat
| aXy99 a răspuns (pentru Anonimathjdkjjccf):

Fa-ti prieteni in locul in care te muti si va fi frumoswinking

| maniacutz2003 a răspuns:

Eu cand m-am dus la o scoala noua, tot de la tara am venit, am fost cu gura mare si m-am batut cu toata scoala si asa m-am facut cunoscut si acum ma respecta toti pentru ca ii bat daca ma supara.

| Epiphania213 a răspuns:

N ai tu bani de chirie