| Angelsareclosetoyou a întrebat:

Oare as mai putea vreodata sa-mi schimb numele la facebook? ca am vrut de mai multe ori sa mi-l schimb si tot zicea ca l-am schimbat de prea multe ori... Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| britney4kevin a răspuns:

Buna MaRcY0804rOcKbatting eyelashes te gandesti ca daca nu o sa mai poti schimba numele de la facebook, ei bine consider ca cel mai bine ar fi sa mai astepti cam o luna de cand nu ti-ai mai schimbat parola pe facebatting eyelashes
mai bine asteapta, iti recomand sa te gandesti bine la un nume de facebook pentru a nu te mai stresa mereu cu numele de pe facebatting eyelashes

bafta :*

primesc funda?

1 răspuns: