| tweety_8071 a întrebat:

Oare as putea sa incerc sa-mi schimb forma nasului prin niste piercinguri? pentru ca am observat ca daca apas putin anumite locuri ale nasului mi se schimba fain forma:X.intelegeti ce zic? daca mi-as baga piercing ar fi ca niste apasaturi exact sub nari. oare se poate? e buna ideea? sfaturi va rog daca ati inteles cv:*

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Eu am piercing in nas si imi place mult...:Xmi se pare ca am un nas mai dragut decat inainte:P http://kitty-fitoasa.hi5.com/......otoUser.do

11 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Piercingurile sunt urate mai ales pe fete, iar nasul tau ar avea de suferit, mai bine il lasi asa cum este.

| Klara a răspuns:

Piercing-ul in nas este mai degraba pentru... pitzipoance. Mai bine iti pui in buza sau in limba, in nas e urat. Si nu cred ca are efect in schimbarea formei nasului... rolling eyes

| tweety_8071 explică:

Nu inel... cercel mic...ca acela de il pui in ureche.
intelegi...nu prin nari ci sub nas
intelegi?

| ChocolateDroid a răspuns:

Nu cred ca ti s-ar schimba forma nasului.
Cred ca tu te referi la septum... piercing sub nas...
Te sfatuiesc sa nu iti pui.
Am avut eu :
1. Doaree extrem de rau. Deci eu la salon nu mai puteam de durere imi venea sa plang.
2. Nu arata atat de frumos la fete.
3. Oamenii considera care isi pu piercing acolo ca sunt tauri sau porci si au "belciug".

Mie imi plac foarte mult cele in buza love struck Nu doare deloc, crede-ma. Si arata foarte dragut.
Succes. Te pup :*:*:*

| eeeeeeeeee a răspuns:

Sa-ti zic un secret:la piercing iti gauresc nasul, nu ti-l taie!

| QueeN ♥ a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa .stii tu.piercinguri.pentru ca.nu stiu. pui prea mult accent pe nasucul tau si nu prea e recomandabil.si in plus sunt aproape 100% sigura ca ai un nasuc ok. dc sa ti-l gauresti? dar. daca chiar vrei si vrei...analizeaza bine optiunea asta si... daca esti hotarata.viata ta. faci cum vrei...big grin...deci.your choise girl...happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi plac, la femei este urat, mai ales daca vrei sa te imbraci cu ceva elegant, ia gandeste-te, te duci cu o posetutza din lac, pantiofori din lac la intalnire si inel in nas... aaaaaaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei să arăți ca un porcușor de guineea n-ai decât. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pune in valoare formele favorite ale fetei (gura ochi etc) prin forma parului, o forma mai ondulata a parului pentru o fta colturoasa si un nas mare, un par peste obraji fara perciuni peste o fata lata, etc, sunt tot felul de trucuri, si prin machiaj poti acoperi forme urate, ma rog, cred ca le consideri tu urate, eu cred ca ai un nasuc frumos! Uita-te la moduri de fardare in functie de trasaturile fetei, succes, a, si culori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bate-ti un cui de şapteşpe si ti-l faci cum vrei tu.