| Mădiiiiie a întrebat:

Am niste venisoare rosii in zona nasului, mai exact pe nari si putin sub ele. Daca dau cu crema de galbenele se duc?

1 răspuns:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu ai de ce sa te ingrijorezi,trebuie doar sa le acorzi o mai mare atentie,sa nu bei alcool, sa nu te expui foarte mult la soare si sa nu mananci prea condimentat.Din cate stiu eu, problema cu care te confrunti tu se numeste cuperoza, insa, nu este o problema chiar atat de grava.Nu se trateaza cu nicio crema, doar cu laserul, iar rezultatele nu sunt intotdeauna garantate si este un tratament foarte costisitor.Eu zic sa le lasi asa cum sunt, de ce sa risti sa ti se agraveze problema? Si eu am cateva iar mama are si in zona obrajilor, insa, nu e ceva ingrijorator. Sper ca te-am ajutat!happy