| PumpkinDoll a întrebat:

Oare cat de populara ar fi fost muzica de pe Youtube doar audio? Sunt melodii care ar fi la fel de bune si fara video, dar ce s-ar fi facut astia care abuzeaza de treaba asta? pana la urma e muzica, nu? O asculti.

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Dacă are și un video bun atunci esti mort laughing stiu piese care nu îmi plăceau dar le ascultam uitandu-ma si la video. Cred ca e ca un bonus... dar ai dreptate, asculți o melodie, nimic mai mult.

| PumpkinDoll explică (pentru FaraNumePls):

Nu vreau sa ma *** pe mine spunand ca muzica pe care o ascult eu e cea mai buna sau chestii de genul.Sunt melodii rap care n-au nevoie de video deloc,de muzica clasica nici nu mai poate fi vorba, reggae, metal, rock, subgenurile astora.https://www.youtube.com/watch?v=LDZX4ooRsWs Sunt curios ce ar fi facut vedetele astea de carton fara video.