| anonim_4396 a întrebat:

Oare ma place? el mereu mi-a dat semne ca ma place... dar nu stiu ce sa cred.Azi eram pe hol si ma duceam in curtea scolii cu 2 colege. El era pe hol ducandu-se in clasa, s-a uitat la mine sau mai exact in ochii mei, iar eu ca de obicei ma prefac ca nu il vad.Pauza urmatoare el face la fel.Intr-o pauza eram pe caloriferul din fata clasei mele, iar el se ducea in clasa lui, dar o colega il striga si incep sa vorbeasca si el se aseaza langa mine, iar eu ma dau mai incolo:d CREdeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| madycumada a răspuns:

Cred ca te placethinking nu il mai evita si incearca sa te apropii de el.

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Posibil :-s ar fi bine sa nu te amagesti singura si sa ii dai tu semne ca il placi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este singurul semn, sunt multe in tot anul scolar si inaintebig grin