| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se uita la mine cand trec pe langa el ce inseamna? adica ieri eram in curtea scolii cu o prietena si el era la geam si prietena mea s-a uitat la el si a vazut-o si a lasat capul jos. dupa ce am intrat in scoala s-a intors si se uita cum ma duceam in clasa. sau azi ma duceam la sala de sport si erau 3 colegi de.ai lui si a vrut sa. l atentioneze ca vin si nu s-a uitat dar ei se uitatu la mine. ce inseamna?:s ma place?

5 răspunsuri:
| TM6524 a răspuns:

Depinde... Nu sunt semne clare dar presupun...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e interesat de tine happy Tot ce se poate

Chestia cu colegii : poate incearca sa alfe ceva despre tine happy S-a intamplat ceva in ultimele zile? Poate te,, spioneaza ", nu prea stiu cum sa zic blushing Nu inseamna neaparat ca te place. Depinde, trebuie sa-l cunosti mai bine si sa observi si comportamentul lui fata de tine; o simpla privire nu-i de ajuns big grin DEci tu incearca sa discuti cu el, sa il mai intrebi cate o chestie si daca poti, uita-te si tu dupa el sa vezi cum reactioneaza. S-ar putea simti flatat pentru ca in sfarsit ii acorzi atentia pe care ti-o acorda si el, sau ar putea crede ca urmaresti ceva de la el ( sa-ti dea ceva, sa-ti raspunda la ceva ). Trebuie sa stii cum sa interpretezi toate astea happy Si mai e si baiatul.conteaza personalitatea lui! Daca e un smecher d'ala, prea putine sanse sa ii placa de tine big grin Poate doar incerca sa obtina ceva de la tine ( cum am mai mentionat de 100 de ori pana acum ). Dar am o intrebare : tie iti place de el? Si nu inteleg de ce ai spus,, :S". Tie frica sa te placa laughing? IN fine, cel mai bine pune o prietena sa-l tachineze si sa-l intrebe ( batand apropouri ) daca te place chiar daca o face ca si pe o gluma. Vei vedea atunci cum reactioneaza si ce raspunde. Cateodata, raspunsurile negative aproba ceva mai mult decat cele pozitive happy Vezi cum se comportawinking Daca nu te place, sigur esti destul de frumoasa sa gasesti alt tipwinking Te pup:* si noroc sa afli toata treaba cu baiatu'winking Funda?

| Frumushica_5809 a răspuns:

Eu cred ca te place... big grin

| alexis23 a răspuns:

Pai cam il plac si mai este ca are si prietena si este o poveste mai lunga si cu ea.laughing si imi este si el prieten da' nu prea vorbim. spre exemplu am fost si la gradinitalaughing). ma rog asta probabil n.are legatura. da' chestia e ca ma framanta faptul' ca se uita la mine si eu cand il privesc lasa capul jos sau se uita in alt parte sau isi da' cu mana prin par:X deci nu prea inteleg.mai astept si alte raspunsuri mersi de ajutorhappy

| alexis23 a răspuns:

App.si am uitat sa spun ca are si prietena are vreo importanta asta?