| mishaly a întrebat:

Oare primul sarut se uita vreodata?

11 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Eu m-am ''sarutat'' cu un coleg pe care nu-l plac datorita unui joc stupid

| mishaly explică (pentru LoL):

A fost primul sarut?

| LoL a răspuns (pentru mishaly):

Din pacate...da

| oAndyy a răspuns:

Depinde de persoana. Daca esti tare ca piatra e normal sa il uiti; dar daca esti sensibil cu siguranta nu o sa il uiti niciodata.
Funda?

| alintush15 a răspuns:

Salut,unele delatii "probabil", dar insasi sarutul cu siguranta, Nu!
O zi buna in continuare!

| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

Niciodata` kiss

[acum depinde cu cine te sarutsi`]

la mine primul sarut cred ca a durat 2 secunde jumate` laughing
ca ne-a intrerupt cineva` sj tipu` nu a mai avut qraj sa incerce `.
oriqm`. in momentu` ala uiti de tot si n`ai habar cine estiblushingblushing

just kisslaughing

| Supps a răspuns (pentru ησℓσνє17мαяιι):

Agree!

| ησℓσνє17мαяιι a răspuns (pentru Supps):

Fundita`?tongueblushing

| Supps a răspuns (pentru ησℓσνє17мαяιι):

Fundita eu ti-as da, dar nu e intrebarea mea. Mai mult de vot nu pot.

| mishaly explică (pentru ησℓσνє17мαяιι):

Ai dreptate chiar te pierzi si nu stii ce se intimpla... happy

| Barblaster a răspuns:

Nicodatalaughing.Un prieten a pierdut un pariu si primul sarut a fost cu cainele lu doamna profesoara laughinglaughinglaughing. Deci fie bun fie rau n-ai cum s-al uiti.