| Alleeeeeeee a întrebat:

Okay, deci de la un timp, tot mi se intampla niste lucruri ciudate :
acum o luna, am auzit pe cineva care mi-a ciocanit in usa tare, si asta mi s-a intampla 2 zile la rand.
Dupa un timp, mi-a ciocanit cineva in geam de vreo 3 ori, intr-o seara..si cand a iesit mama afara sa vada daca e cineva, nu era nimeni si am si caini in curte, si nu latra niciunul. dar stiu sigur ca am auzit ca eram cu sora mea si a auzit si ea.
acum 2 zile auzeam un sunet de la usa ca si cum cineva ar vrea sa o descuie...numai stiu ce sa cred..chiar o fi cineva sau? help, dau funda.

4 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Hahaha,ce gluma buna de Halloween kiss Dar daca nu glumesti sigur vrea cineva sa te sperie. Happy Halloween tuturor happy

| Alleeeeeeee explică (pentru Imstrong):

Nu este o gluma, mai!

| aninominatus a răspuns (pentru Alleeeeeeee):

Ai incercat propunerea mea?

| aninominatus a răspuns:

Misto gluma, dar dace nu este o gluma lasa telefonul sa filmeze 24 de ore usa, iar daca nu ai vazut nimic ciudat, pentru orice eventualitate du-te trei zile la rand, la ora 00:00 noaptea cu lumina stinsa in fiecare colt al casei cu Biblia, cu o Cruce si cu Acheazama. Stropeste fiecare colt in timp ce citesti cu voce tare sau in soapta, dar nu in gand, din Biblie, daca nu merge trimite-mi un mesaj privat!