| criss:) a întrebat:

:Onu am niciun punct cu toate ca scrie asa:0 puncte (511 in ultimele 7 zile)
0 intrebari, 0 raspunsuri...de ce arata asa? i s-a mai intamplat cuiva asasad

Răspuns Câştigător
| Raiden a răspuns:

Pai da, asa se intampla tot timpul, cel putin mie.
Nu te speria.de fiecare data cand iti dispar ele reapar peste ceva timp.

5 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Si eu patesc la fel. stai linistita, e doar o reactualizare a scorului.

| M4RK a răspuns:

Se intampla de multe ori asa dar revine singur nu te speria kiss

| criss:) explică:

Acum a revenit la normalstraight face

| maya23_6465 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa, dar isi revine singur stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci recalzulează scorul. Nu te speria, de vină sunt ăia care au făcut site-ul. Au învățat programarea web cu femeia de servici.winking