| Aamyyy a întrebat:

Oricat de frumos ar fi un barbat, daca nu se ingrijeste, pentru voi mai este atragator?

Răspuns Câştigător
| Fernando9Torres a răspuns:

Poti sa fii zeu sau zeita, odata ce mirosi oamenii or sa te ignore si probabil sa se si indeparteze...Deci,daca nu te ingrijesti(atat fata cat si baiat) nu, nu mai esti atragator/are oricat de frumos/asa esti!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dupa parerea mea, daca ai trasaturi frumoase si in general o fata luminoasa, esti frumos in orice moment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu mai este atragator.

| Roxette99 a răspuns:

Este si el in felul lui.
Dar normal un barbat trebuie sa fie mereu ingrijit. Si aici nu ma refer la epilat pe picioare sau pensat. Ma refer la igiena

| Theodora_Andreea_1998 a răspuns:

Părerea mea este că bărbatul, respectiv femeia trebuie să aibă grijă de igiena personală. Pentru mine oricât de atrăgător ar fi, nu
l-aș putea suporta neavând grijă de el.