| anonim_4396 a întrebat:

Pai. deci la mine in scoala a fost un fel de dezinsectie astfel ca a doua zi la scoala au iesit toti gandaci morti la iveala. Eu si cu o colega ne-am gandit sa facem o farsa altei prietene deci colega mea a luat un gandac si i la pus pe umar dar prietena noastra cand a vazut ca toata lumea rade de ea a inceput sa se agite si gandacul ia picat in haine asa ( a ras toata clasa de ea ) dar ea ca sa se razbune s-a dus la diriga sa ne spuna, dar deoarece diriga a luat-o in ras s-a gandit sa se razbune spunand ca imi place de un baiat di scoala care e clasa a 7 si il cunosc multi copii (treaba e ca mie nu imi place de loc de acest baiat si acum cred ca o sa afle toata scoala. El deja a aflat aflat...) ce sa-i fac acestei prietene in afara de faptul ca nu o sa-i mai fiu prietena?

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Povesti de adormit copilasi mici.
Evita prietena care ti-a facut rau si gata.
Va comportati ca niste copilasi imaturi.

| XLilSmileX a răspuns:

Vorbeste cu tipu ala de la a 7-a si spune-i ce s-a intamplat ca de fapt nu it i place si chestii. Si apoi spune-le si colegilor care il cunosc pe tip. La inceput s-ar putea sa nu te creada dar daca se intampla ca tipu ala si colegii tai s vb dspr asta si daca vede ca le-ai zis la toti asa poate o sa realizeze ca tampita aia a bagat strambe happy

| Alycaaaa a răspuns:

Fetito uh chiar esti proasta? Dupa ce mi-ai facut si vr sa te razbuni daca ai faci o data asa te bat. Iti prom anticipat

| zuzyy a răspuns:

Da multumesc pentru nimic eu v-am intrebat ce sa-i fac colegei ca sa ma razbun iar voi din tantar faceti armasar ( baiatul ala imi e prieten a inteles de prima oara ca nu e adevarat, dar daca nu vedeti intrebarile luati-va niste ochelari. Multumesc din nou