| anonim_4396 a întrebat:

Pai.eu sunt fata, am 16 ani.si majoritatea prietenilor mei ies si ei in oras, la un suc, etc, si as vrea si eu, doar ca nu am cu cine. Adica.nu pot sa ies asa neinvitata, si in general daca ii intrebare eu daca iesim pe undeva spun ca nu au bani, au treaba, etc.cam ce as putea face sa ies si eu?

4 răspunsuri:
| Anda_5509 a răspuns:

Inseamna ca sunt niste nesimtiti si prezenta ta nu le face bine. Fa ti prieteni noi, fii draguta, dulce s. m. d.

Poate nu vor din cauza caracterului tau, sau stiu si eu, nu te cunosc...si nu am de unde sa stiu ce fel de persoana esti si cum te privsc ceilalti.

incearca sa te schimbi putin, poate din cauza comportamentului tau fac asathinking

| zafrina a răspuns:

sigh sunt in aceiasi situatie
eu sunt fata mai timida si nu prea am preteni
ultima oara cand am iesit cu colegii a fost de 8 martie cand toata clasa a iesit la pizza
crying nu vreau sa fiu atat de distanta insa sunt niste persoane care nici nu cred kmerita prietenia mea

| Palagandrei7 a răspuns:

Obisnuiesc sa trimit raspunsuri pe email dar pentru ca la tine nu se poate, iti dau id meu, worldofdarkness2000 si it voi povesti tot ce imi trece prin cap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ies eu cu tine happy
Esti din Bucuresti?