| andrey_8401 a întrebat:

am o prietena! si vrea sa iesim in fiecare zi in oras! problema e ca nu prea am bani pentru fiecare zi! cum as putea face bani am 14 ani! alte solutii?

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

În primul rând dacă ai 14 ani nu poţi să faci mare lucru decât dacă împarţi pliante, ai grijă de copiii sau faci ceva pentru vecini sau ceri de la părinţi. În al doilea rând, nu cred că ar trebui să faci atâtea sacrificii pentru o fată...nu zic lucrul ăsta din răutate ci pentru că s-ar putea să te ia la mişto. O să devină materialistă... Dacă sunteţi împreună, asta e tot ce contează. Nu trebuie s-o scoţi prin locuri sofisticate şi nu trebuie în fiecare zi să ieşi cu ea. Poţi stabili câteva zile şi atât!

| littleblackgirl a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa ai bani ca sa iesi zilnic cu prietena ta. Chiar daca esti baiat, nu inseamna ca trebuie sa platesti absolut tot ce isi cumpara ea. Sunt fata, si consider ca macar din bun simt ar trebui totusi sa nu profite de faptul ca are prieten pentru a-si cumpara diferite lucruri. Incearca sa discuti cu ea si explica-i ca tu chiar vrei sa iesi cu ea, dar nu iti permiti chiar zilnic. Daca este fata de treaba, va intelege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omoră-ți părinții și fură toți banii din casă. Ieși cu tipa până ți se termină banii, apoi, după ce se intâmplă asta, cere-i să ți-o sugă. Dacă refuză, violeaz-o in cur apoi du-o in pădure și ingroap-o.

După mergi acasă și joacă niște Fifa.