| SwEEtGiRlZ a întrebat:

Pana la ce inaltime cresc fetele, adica eu am 1, 71 si am 13 ani, 55kg si sunt destul de dezvoltata, mi-a venit ciclul insa nu am sanii prea mari, imi pot face griji ca voi creste prea inalta, nu vreau chiar sa fiu asa inalta ...Va rog sa-mi dati niste sfaturi sau ceva, oricepuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Întrebarea corecta ar fi..."Pana la ce varsta cresc fetele?"pana la 18 ani tot o sa crestihappydepinde si de cat de înalt e neamul tau...lasa ca nu-i rau sa fi înalta (cine se mai ia de tine)?laughing

| Selena54 a răspuns:

Si eu sunt tot ca tine de inalta da` cu vreo 4 kg mai slaba si nu sanii mari.de faft is chiar foarte mici. Dar mie imi place cu arat. nu tin neaparat sa am sanii mari pentru ca nu e cel mai important lucru in viata.si in plus daca ii ai prea mari cand faci sport la scoala incep sa sara cand fugi rolling on the floor deci mai bine nu.sa ii ai medii da nu schiar mari.si in plus o sa mai creasca si la sora mea pe la 16-16 au inceput sa ii creasca mai mult ca inainte si ea ii avea mici.winking

Deci nu te stresa ca toate vin la timpul lor big grin