| Antrax a întrebat:

Pana la urma, zebrele sunt negre cu dungi albe sau albe cu dungi negre?

Răspuns Câştigător
| danutza a răspuns:

Negre cu dungi albewinking
cand vezi pe strada oameni aia care se ocupa cu dungile doar nu lr dau cu negru laughing e absurd

25 răspunsuri:
| Antrax explică:

Chestia cu gaina si oul e asa un dinozaur a facut un ou si din ou a iesit gaiana.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Depinde ce perspectiva alegi.

| ViVi a răspuns:

Dar acum sa te intreb eu
gaina a facut oul sau oul pe gaina laughing
logic ca zebra e alba cu dungi negre desi sa stii ca nu mai inteleg thinking poate sa fie si neagra cu dungi albelaughing
raised eyebrows

Shin
| Shin a răspuns:

Sunt negre cu dungi albe!
Shin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Albe cu dungi negrethinking

| AndreeA_4571 a răspuns:

Zebrele au pielea de culoare normala si peste e o dunga alba una neagra si tot asa.

| danutza a răspuns:

Aaaaa eu ma refeream la trecerile de pietoni rolling on the floor

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Zebrele sunt albe cu negru si atatno talking!

| Jonsdottir a răspuns:

Sunt albe cu dungi negre pentru ca au urechile albe tongue sau nu e asa thinking dar eu asa stiu

By Dy
Xo~Xo

| FoXy a răspuns:

Ambelelaughing

| shishilik a răspuns:

Jumatate sunt negre cu dungi albe, jumatate sunt albe cu dungi negrelaughing

| dulcika a răspuns:

Amandoualaughing

| VladDu a răspuns:

Zebrele sunt cu dungi negre si albe ca doar nu sunt vopsite albe si facute dungi peste.
Oricum cea mai mare parte a corpului e alba.

| idanna a răspuns:

Sunt albe cu dungi negre si negrele cu dungi albe

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Sunt albe cu dungi negrehee hee

| I'm just me a răspuns:

Zebrele sunt cu dungi albe s negrebig grin

| goruna a răspuns:

Jumi-juma big grin

| username_4398 a răspuns:

Albe in dungi negre! Am uitat de ce dar tin minte cu precizie dintr-o emisiune! Sper sati ajute si sper la o fundita! Pa Pa

| caramelitamia a răspuns:

E cu dungi albe si negrewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albe cu dungi negre, sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albe, cu dungi negre!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Zebra este intalnita in campie, in zone deschise, dar si in munti., in Africa. Are capul alb cu pete maro, fata de culoarea maro deschis si corpul alb-argintiu sau alb-galben cu dungi negre." www.zooland.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai conteaza cum sunt big grin important sunt ca sunt zebrate:Xsmug

| JustAlice a răspuns:

Albe cu dungi negre!

| daniel_9959 a răspuns:

Intrebal pe tarzan ca el stie sigur