| Kiddu_7040 a întrebat:

Pare ciudat dar de 2 ani sufar din cauza acceleasi fete mi-am taiat venele dar n-am murit. numai am chef de nimic nu stiu ce sa fac. imi urasc viata. eu o iubesc enorm dar ei nu ii pasa.

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Kiddu... te simti bine asa? iti place starea in care esti? nu vezi ca nu are sens( cel putin nu acum) sa te mai zbati pentru pustoaik respectiva; eu stiu ca e greu, insa ai suferit destul! incearca sa treci peste; ai grija ce mai faci, sa nu te puna saracia sa te apuci iar de-o prostie...

7 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Viata ta nu sta intr-o fata... o sa gasesti pe altcineva care cu adevarat te merita.
incearca sa iti faci prieteni noi, sa mergi la intalniri, sa-ti faci chiar o prietena si astfel poate o vei uita...succes!

| Amy a răspuns:

Gandeste-te ca foarte multi sunt in situatia ta, si, cu toate ca este foarte greu, incearca sa privesti la partea luminoasa a lucrurilor, pentru ca aceasta parte nu are cum sa nu fie prezenta in viata ta, fiecare om o are! Cineva, acolo sus te iubeste! incearca sa nu mai pui la inima tot si sa fii indiferent.toti avem momente ca ale tale. nu esti singur. mult succes si numai bine!

| Tzuc a răspuns:

Nu e sfarsitul lumii daca acea fata nu te place.sunt o groaza de fete dragute in lume. mi se pare o prostie faza asta cu "imi urasc viata. vreau sa ma omor pentru ca fata aia nu ma place". adica e penibilrolling on the floor. cautati alta fata care sa te iubeasca.doar acum nu o sa iti petreci toata viata suferind petru o fata proasta. Daca nu vrea sa fie cu tine asta e.nu mai insista.Sunt sigura ca mult fete ar vrea sa fie cu tine si o sa-ti gasesti tu in cele din urma o prietenahappy

| Tzuc a răspuns:

Si eu sunt o persoana foarte sensibila.si eu am avut o experienta ceva de genul ca a ta. dar m-am gandit adica de ce sa sufar eu pentru un baiat care nu merita.nu o sa rezolv nimic prin asta. cateodata si eu imi zic ca mai bine era sa nu ma fi nascut ca tot mereu ma cert cu parinti si etc. dar faza e ca trebuie sa vezi ceea ce e cu adevarat frumos.prieteni care te tradeaza sau te mint nu sunt prieteni tai. poti sa-ti faci alti prieteni care sa te inteleaga si sa te accept asa cum esti.si incearca sa nu te mai gandesti la ea desi stiu ca e greu. dar incerca sa treci peste asta si sa cauti o fata care sa te placa asa cum esti.ca sigur vei gasi:). iti recomand sa citesti cartea the Secret sau sa te uiti la film http://www.bestradiohit.ro/filme-10-the-secretfilm-online.film.pe mine ma ajutat foarte mult.este vorba despre cum sa faci ca sa atragi numai lucruri bune. o sa vezi ca si pe tine te va ajuta.sa te uiti:)

| AmelieIdk a răspuns:

Daca nu te merita si nu ii pasa, atunci treci mai departe! Ai toata viata inainte! Iesi cu prietenii, distreaza-te, ocupa-te mai mult de tine si de ceea ce iti place. Sunt destule fete in lumea asta si probabil sunt destule carora le-ai atras atentia deja, insa nu o sa le observi pana cand nu iti revi!

| Kiddu_7040 explică:

Da nu e asa usor sa o uit... e greu e inteles. eu sunt altfel. sunt mai sensibil. si chiar am suferit enorm. si viata mi-o urasc si din alte motive.,,,

| Kiddu_7040 explică:

toti prietenii m-au ranit tradat mintit distrus viata. familia imi face scandal mereu. nimeni nu ma intelege toti ma judeca numai am chef de nimic ma intreb de ce m-am nascut. oricum nu ma iubeste nimeni pe minecrying