| Kiddu_7040 a întrebat:

Vreau sa mor si nu stiu ce sa faccrying mi-am taiat venele am luat pastile dar tot n-am muritcrying viata asta nare rost m-am nascut doar sa sufar si sa fiu ranitcrying nimeni nu ma intelegecrying toti ma judecasad. pff

6 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Pfff... stiu cum e... in familie cearta, intre prieteni minciuni si secrete.
totusi exagerezi... iti trebuie doar un prieten care sa te inteleaga si sa simta ce simti tu.

| MoRtY a răspuns:

Dooamne.nu cred ca trebuie sa te sinucizi! tie chiar iti pasa asa de mult de ce spun alti? nu trebuie sa ajunci la o decizie asa de exagerata.Te-ai gandit ca poate ceilalti sunt gelosi pe tine si vor sa te faca sa te simti prost? chiar si asa viata ta e mult prea pretioasa pentru niste idioteni pe care le spun altii.Desi nu stiu multe despre tine, eu zic ca nu ar trebui sa te mai ranesti.incearca sa treci peste.te inteleg ca esti intr-o perioada grea, dar asta nu inseamna ca TU trebuie sa mori! asta e parerea mea.Ps:SA NU CUMVA SA TE OMORI! bye>big grin

| OglindaOarba a răspuns:

Daca vrei sa-ti iei viata crede`ma ca o sa ajungi intr-un loc de n ori mai oribilsad...

| Puffy26 a răspuns:

Buna.Nu o lua in nume de rau, dar du-te la un psihilog.Acesta te poate ajuta sa-ti rezolvi toate problemele. Daca nu, incearca sa te schimbi, priveste lucrurile frumoase care ti se intampla. Ceaoowave

| JelLy_3370 a răspuns:

Doamne fereste dc sa vrei sa mori? si mie mi s`a intamplat sa`mi doresc moartea dar nu am facut ce ai spus tu mai sus, uite yd meu, sa vbim si poate rezolvam deprimarea tastraight face yd- sweet. dienutza97 ssper sa te ajuthappy

| NoGames a răspuns:

Nu stiu acum daca asta e o gluma sau e serios, dar hai s-o iau pe bune. Cat de rau poate fi?! Adica si eu am probleme, chiar mari as putea spune, si recunosc ca m-am gandit si eu la sinucidere, dar chiar nu merita. Sunt atatia dobitoci in lume, atatia care te fac sa suferi si nu le poti face nimic. Trebuie se le ti piept. Da, da, stiu ca e foarte greu, dar moartea nu-i cea mai buna solutie. A! si daca aceasta intrebare a fost doar ca sa-ti bati joc de cineva, chiar ca esti un mare fraier!