| MadduSnk a întrebat:

Pareri? :o3.
http://www.youtube.com/watch?v=UBo2GTFCi9s
daca se poate, si va place, like & subscribe; 3.

11 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

E ok, un pic prea teatral.
Si faceti ceva cu sunetul, nu se aude ok (un mic bazait).
Bafta.

| MadduSnk explică (pentru Trolli):

Sunetul este provocat datorita faptului ca a fost editat in Movie Maker... Vom rezolva asta pe viitor :*. Multumesc :*.

| Trolli a răspuns (pentru MadduSnk):

Nu e foarte deranjant, stati liniste.
Bafta pe viitor si idei multe.hee hee

| MadduSnk explică (pentru Trolli):

Nu este, dar trebuie rezolvat. Multumim frumos pentru incurajare

| Polaris a răspuns:

Puteam să pun pariu că-i un alt vlog. Chestiile astea sunt material de cringe-uială și voi aveți nevoie de un prieten sau... de prieteni.

| MadduSnk explică (pentru Polaris):

Am destui prieteni, stai calm :].

| Polaris a răspuns (pentru MadduSnk):

Și toți sunt la fel de banali ca voi două?

| MadduSnk explică (pentru Polaris):

Sincer? Tie ar trebui sa iti spuna cineva faza " Daca nu ai nimic bun de spus, nu mai spune nimic " :]. Chiar nu ma impresionezi cu nimic. Atata timp cat nu ma cunosti absolut deloc, nu cred ca esti in masura sa ma critici;]. :]. Iar daca tie ti se pare banal, go on.

| Polaris a răspuns (pentru MadduSnk):

Go on... what? laughing)

| Mwha a răspuns:

E super tare! Bafta in continuare! Pentru mine scoala este un loc in care te poti intalni cu toti prietenii.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu sunteti facute pentru vlogging... adica vorbiti aiurea... nu inteleg nimic ce ziceti si aveti niste voci urate.