| LoveIsMyDrug a întrebat:

Parintii mei au inchiriat un spatiu si vand Fornetti...as vrea si eu sa lucrez ca sa mai fac niste bani de buzunar in timpul verii dar ideea este ca am doar 14 ani si eu stiam ca doar la 16 ani pot sa lucrez. Ce credeti? As putea sa lucrez avand in vedere ca lucrez la "magazinul" lor?

1 răspuns:
| AnwtSsa a răspuns:

Da Sigur! Doar ca este foarte greu sa iti gasesti un serviciu la varsta de 14 ani. crede'ma incerc de mult timp. si nu gasesc! SucceS! >big grin