| 202 a întrebat:

Parintii mei nu sunt de acord sa ma lase in oras dabia pot iesii 1 pe saptamana...si nu pot sa-mi fac un prieten, multe fete au spus ca cel mai bine e sa plec la bunici deoarece baitul de care sunt un pic interesata este de pe acea strada, dar nu stiu cum sa fac sa plec de la ei de acasa la bunici direct!
sfatuiti.ma sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...
spune-le parintilor ca tiar placea sati petreci mai mult timp la bunici ...mai ales acum ca este vacanta si asa o sa te poti intalni cu acel baiat...
incearca sa vb cu ei si despre faptul ca nu te lasa sa iesi...
sper ca te-am ajutat cumva>:d