| Mirelaaaff a întrebat:

Parintii mei sunt in vacanta. sunt singura acasa. as vrea sa-mi comand o pereche de conversi de aici : http://www.okazii.ro/......a160345475
e de incredere? precizez ca nu am mai comandat vreodata. multumesc.

Răspuns Câştigător
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Vezi ca aia nu sunt originali, mai ales daca sunt noi la pretul ala...
ce legatura are comandatul tenisilor cu faptul ca esti singura acasa?

2 răspunsuri:
| byabubu a răspuns:

Nu am comandat niciodata dar pot spune ca sunt foarte draguti conversii happy

| Mirelaaaff explică:

Inca ceva, sunt din Iasi, dintr-o localitate. voi plati bani pentru transport?