| Rj a întrebat:

Si-a comandat cineva Conversi de aici? http://www.imbracat.ro/tenisi-converse-albi-iasi-all-sta r-fete-baieti Mi se par prea ieftini pentru a fi originali, nu stiu daca sa am incredere. Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughing nu cumpara asa ceva, partea talpii e formata din patratele cu aer care, in timp se lasa si o sa simti dureri la picioare pentru ca apasa acele patratele. Mai bine dai 250 ron pe niste adidasi calumea. Treci pe la nike si cumpara ceva in conditii.

| Bondarel99 a răspuns:

Tipul asta de coversi care sunt o replica foarte buna(nu sunt in niciun caz originali!) am si eu si foarte multa lume...mi se par destul de buni si rezistenti si nu prea se observa ca nu sunt originali.Deci nu conteaza de unde ii comanzi pentru ca sunt aceeasi, mai bine ii iei de pe site-ul asta pentru ca eu am vazut mai scumpi pe alte site-uri.

| danutz9100 a răspuns:

Hmmm incearca si o sa vezi.

Eu iti recomand sa-ti cumperi de aici converse originali http://www.superpret.net/original/converse/