| DrugFree a întrebat:

Pe barn buddy, cum pot vedea curtile vecinilor?

3 răspunsuri:
| OMarmotaO a răspuns:

Pai undeva joc e o bara si acolo iti apar mai multe poze dai dublu click si iti apare curtea vecinului, dar daca poza e cu semunl intrebari(sau alte semne) inseamna ca trebuie sa iti mai adaugi vecini.

| Dulcika_7055 a răspuns:

1. Te uiti jos [in bara] la joc unde ai vecinii
2. dai clik pe un vecin
3. undeva scrie " visit farm" sau "viziteaza ferma" ( depide in ce limba scrie)
4. dai clik acolo si asta este tot
P. S. ca sa revii faci acelasi lucru numai ca dai click pe avatarul tau sau undeva sus scrie "my farm " sau "ferma mea"... dai clik acolo.

papa wave

| Kamy99 a răspuns:

Dai dublu click jos pe bara de Ad. pe imaginea unui prieten happytongue