| KidDu` a întrebat:

PE care site va petreceti cel mai mult timpul big grin
Sau :
Hi5 or Facebook?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe cocalari si printesebatting eyelashes

| Bacemi a răspuns:

Initial intram pe Hi5 zilnic dar dupa un timp am renuntat la el. Intru cand primesc vreo notificare pe mail si atat. Dar pe Facebook intru zilnic. Asta desi multa vreme am spus ca nu imi voi face cont si aici.

| Silvia a răspuns:

Hi5, am cont şi pe Facebook dar e prea complicat pentru mine laughing.

| yellowalien a răspuns:

Facebook laughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hi5 facebook nu-i inteleg rostul.

| vlaaddd a răspuns:

Hi5

| Alina_9354 a răspuns:

Facebook-ul e mult mai interesant, sunt mai multe chestii cu care nu te poti plictisi(nu neaparat jocurile) dar pe hi5 am jocul Barn Buddy care imi place foarte multbig grin

| εїз Ir εїз a răspuns:

Hi5, evident... Tu? Imi place mai mult acest site pentru ca este mai interesant si are mai multe lucruri pe care le poti face cand navighezi pe acea pagina, pe cand facebook-ul mi se pare o prostie noua care s-a luat dupa hi5.

| silver19 a răspuns:

Face

| Ralucarrie a răspuns:

Facebookbig grin

| kayla a răspuns:

Hi5big grin

| Adelina_2192 a răspuns:

Facebook, pierd timpul cu jocurile de acolo gen farmville, petville big grin

| NobodyHere a răspuns:

Hi5:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe TPU si hi5.

| irinucuta a răspuns:

Pe amandouo dar cel mai mult pe Facebook