| Lynna a întrebat:

Voi pe ce site-uri va mai petreceti timpul?

17 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Pe TPU şi youtube.

| daηă a răspuns:

Pe Youtube, TPU, Tumblr, Facebook...

| Alexandru0007 a răspuns:

Pe badoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU, gta. jucatori, The West, youtube, grepolis. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Pe facebook pe TPU twitter etc.

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Facebook TPU de toate

| Zerathull a răspuns:

Youtube in mare parte, TPU, Wiki din cand in cand si cam atat.Tu?

| anonimus321 a răspuns:

Facebook,facebook si iar facebook.ce ne-am face fara el? Pe locul doi, site-urile de haine :-D

| CiprianDoarEu a răspuns:

Facebook, youtube, TPU...

| PunkyBrunette a răspuns:

-facebook
-youtube
-blogspot
-seriale.filmesubtitrate
-weheartit

| RaduGavrila a răspuns:

Pe Facebook si TPU.

| Skovgsravn a răspuns:

Sincer nu-mi petrec prea mult timp pe site-uri mai mult ma joc (life of gamer laughing ). In fine daca o luam dupa intrebarea ta as spune Facebook si YouTube

| Alex911or112 a răspuns:

Www.youtube.com te poti uita la Vloguri, la ce vrei, sa chicesc stiai deja de el... www.facebook.com, www.y8.com, www.google.com/gmail, www.roblox.com (Necesita downloadat pentru a juca jocurile). Canale distractive pe YouTube: - http://www.youtube.com/user/LecturaDeLaAlaZ (Jocuri/Gaming) - http://www.youtube.com/user/tudipopa/featured (VideoBlod) - http://www.youtube.com/user/HaHaHaNationChannel (Muzica Romania) si multe altele...

| Tnc_Petrik_1998 a răspuns:

Filme de groaza laughing cinemaxx big grin!

| Laurentiu_Andrei_1993 a răspuns:

Pai eu intru cel mai des pe Facebook, Youtube, Ask.fm, Google si TPU big grin