| Kira22 a întrebat:

Pe ce strada locuieste Smiley? Sau studioul HaHaHa Production?

Răspuns Câştigător
| chichiale a răspuns:

Studioul HaHaHa Production se afla pe strada Pajistei nr 13, Bucuresti, sectorul 4.

| chichiale a răspuns (pentru chichiale):

Intra pe site-ul lor si aboneaza-te la Newsletter-ul lor.O sa-ti trimita un mail unde va fi atasata adresa lor.Asa am aflat, doar de curiozitate.

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Vedetele, chiar dacă sunt oameni de succes, trebuie să mai și respire și să aibă intimitate, exact ca noi!
Și dacă ști unde stă, ce o să faci? O să mergi la el și o să-i zici TE IUBESC, EȘTI BESTIAL!? laughing
Acum serios, nu deținem toate informațiile.

| LostInBubble a răspuns:

Nu vrei sa-l mai lasi sa respire?