| dragutza a întrebat:

Pe cine iubesti cel mai mult pe lume? o singura persoana, care este aceea?

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Dumnezeu!

30 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic happyPot macar sa aleg 2?love struck
Cu siguranta imi iubesc cel mai mult parintilove struck Ei mi-au fost alaturi mereubig grin

| Victoria a răspuns:

Cel mai mult imi iubesc parintii. Sunt singurele persoane care imi sunt alaturi intotdeauna si ma sprijina neconditionat, indiferent de decizia pe care o iau.

| inna a răspuns:

Iubesc mai multe persoane, dar pentru fiecare simt o dragoste distinctahee hee

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Da.depinde si ce iubire. Iubire fata de prieteni.parinti.rude.

Acum.pe tatal meu, caci el mi-a ramas cel mai drag.

| Eu4EverX a răspuns:

Pe cel mai bun prieten!

lolita
| lolita a răspuns:

Sunt mai multe tipuri de iubire, de aceea nu-ti pot da un raspuns concret: iubirea de mama, iubirea de sot/ie, si iubirea de copii.

| St!L a răspuns:

Mama!

| Artemiss a răspuns:

Fratele meu

| Gregory a răspuns:

Salutare! Cel pe care Il iubesc eu cel mai mult pe lume nu este o persoana, ci Dumnezeu happy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Pe prietenul meu.

| Kidu a răspuns:

Pe mama.happy

| just|breathe a răspuns:

Mama happy

| JoJo a răspuns:

Mamahappy

| Corinne a răspuns:

Pe mamibatting eyelasheslove struck. fara ea nu stiu ce as face.pe langa ca ii mama.imi este si cea mai buna prietena. vorbim despre orice subiect, oricand, ma sfatuieste in orice situatie.pff o ador love struck ma mandresc ca am o asa mama love struck

Dar tu?batting eyelashes pe cine iubesti cel mai mult?happy

| sHock a răspuns:

Pe mama mea!

| iri a răspuns:

Pe tata

| larisa_8487 a răspuns:

Pe mine!

| Rosalie_9695 a răspuns:

Mama love struck

| girl16flo a răspuns:

Depinde la ce fel de iubire faci referire...eu nu pot zice ca iubesc o singura persoana ...si cred ca nici unul dintre noi nu poate iubi numai o persoana in aceasta lume sau cel imi mult.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| lenyia a răspuns:

...fiica mea!

| Demise a răspuns:

Parintii... nu aleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tata si mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cea mai bună prietenă a mea: mama.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din toate categoriile trebuie sa iubim pe cineva mai mult, poate altii zic ca 2 si aceea sunt parintii...eu insa o iubesc mai mult pe mama mea. o ador!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc mult pe mama deoarece si-a depus toate silinta pentru a ma educa si creste......si pentru asta îi multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oantza

| deefny_8061 a răspuns:

Michael Jackson!