| anonim_4396 a întrebat:

Pe facebook cineva a facut un cont cu numele meu si se da drept mine! Cei care nu mai au prietena pe fb, nu pot sa-mi vada pozele. Iar eu nu i-am acceptat cererea de prietenie, dar am avut o poza de profil si ea a copiat-o si a pus-o la profil la ea(totusi, chiar daca e mica poza, se vede k sunt eu)! Scrie prostii pe peretele ei, la informatii, trimite mesaje prostesti la prietenii care ii face(mentionez ca sunt comuni) si multe altele.Ma face de ras.Chiar daca toti prietenii mei stiu ca este fake contul, ea tot continua.Nu stiu daca pot afla cine este. Vreau doar sa stiu daca vi s-a intamplat vreodata si ce ati facut? Le-am spus la mai multi de 30 de prieteni sa-i faca block si inca nu s-a sters profilul. :O Chiar nu mai stiu ce sa fac. Cei de la fb oare nu vad ca multi ii fac block si ca e fake? Acum are 71 de prieteni si i-a trimis unei prietene mesaj injurand-o.Si mie la fel.Si nu vrea sa-mi spuna de ce a facut asta, ce vrea si cine este.Numai sa injure stie. I-am facut si eu block acum 2 zile. dar am scos-o ieri pentru ca nu puteam sa vad prietenii pe care ii face, pentru ca trebuie sa spun la toata lumea k e fake.Si cand am scos-o mi-a zis ca nu s-a sters profilul ei.Ca sa se stearga trebuie sa ii dau si eu block? Pentru cu ca toti cand ii dau block imi trimit cate un mesaj cum ca trebuie sa-i dau block pentru ca se da drept mine! Sfaturi? big grin

3 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Da-mi adresa de e-mail si si numele cu care e facut facebook-ul.dar imi trebuie adesa de e-mail prin care e facut facebook-ul.oky
si sa vad daca pot face cv.
A||3x

| Antonia981 a răspuns (pentru TheFACKYouTub):

tongue Asta e problema.A ascuns adresa de e-mail.nu o pot vedea sad De fapt a pus-o pe a mea.Adevaratul e-mail cu, care a facut contul nu il am straight face

| mimix_8477 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. dar cu toate ca nu ii pot vedea adresa de e-mail stiu cine e si ce adresa de e-mail are