| MusicMakesMeFreeXD a întrebat:

Pe facebook este un joc sau o aplicatie Badoo. Mi-a aparut ca cineva a scris ceva acolo despre mine.Si imi apare afla ce a raspuns despre tine. Am dat click si imi apare Badoo si orasul meu si joaca acum. Ce trebiue sa fac ca sa vad ce a scris acea persoana despre mine?

Help

Funda:-s

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu a scris nimic despre tine! Un prieten de-al tau ti-a facut o invitatie pentru a juca impreuna acel joc! La aproape toate jocurile de pe Facebook ai optiunea ''invita un prieten'' daca dai clik pe invita prieten si selectezi un prieten din lista ta atunci prietenul respectiv va primii o invitatie cum ai primit-o tu pe asta!

| Stefan90 a răspuns:

Sa raspunzi la 30 de intrebari si iti arata ceea ce a spus despre tine

| cristinna23 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la intrebarile care iti sunt puse si asa acumulezi puncte si poti vedea cine si ce a scris despre tine -trebuie sa faci un anumit nr de puncte, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o prostie, parerea mea.Eu am incercat,rectific, MA CHINUI! sa imi sterg profilul si apar niste texte penibile, pur si simplu nu te lasa.