| allex_6955 a întrebat:

Tot imi apare o aplicatie Badoo pe facebook si nu stiu cum sa o folosesc thinking
, ma puteti ajuta big grin sa stiu cum sa o folosesc. happy DAU FUNDA' :d:d:d

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Badoo e un program care se foloseste in Spania, poate e si la noi in Romania asta nu stiu, te inregistrezi urci cateva poze cu tine si apoi astepti ca fetele sa vorbeasca cu tine si poate te intalnesti cu ele si tu poti face la fel sa cauti fete, problema e ca cu trecerea timpului scazi pozitii si trebuie sa dai un sms ca sa urci in ranking sa te vada toata lumea, e o prostie oricum.