| vodka99behappy a întrebat:

Pe facebook la un chat unde sunt mai multe persoane cum pot scoate o persoana din chat?

2 răspunsuri:
| VanessaTya a răspuns:

Buna,dai pe butonasul de setari de la chat, iti apare setari avansate, dai click pe el si acolo dai ceva de genul apari online pentru toti in afara de. si bagi numele persoanei. Sper sa-ti fie de folos. big grin

| Mariaaa97 a răspuns:

Dai click pe numele persoanei respective, apoi in casuta de la chat, sus, e o steluta.Dai pe ea, si trebuie sa scrie acolo mai multe chestii, printre care si ''Apari offline pentru...'' Dai acolo, si s-a rezolvat big grin Si daca vrei s-o scoti, e suficient sa dai click pe numele sau, si o sa scrie ''activezi chat-ul pentru''. Sper ca ti-am fost de folos happy.