| Sosssso a întrebat:

Pe langa cosurile cu care m-am obisnuit deja ca nu pot sub nicio forma sa scap de ele mi-au ramas de la cosurile anterioare cred semne dar arata ca niste pete rosi si se vad foarte bine la lumina si vreau sa scap de ele pentru ca st prea evidente mai rau ca, cosurile va rog vreau un sfat un medicament big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| isabel_8733 a răspuns:

Pai eu folosesc o crema sebo- reglatoare de la Gerovital Plant, care imi tine tenul sub control si nu imi mai apar cosuri, iar daca mai apar nu mai incerca sa le storci.Ca sa le maschezi incearca cu un fond de ten apoi corector si in final pudra. Si foarte important nu uita sa te demachezi in fiecare dimineata si seara pentru a avea mereu un ten curat si sanataos ...bafta