| audimagini_3648 a întrebat:

Pe voi v-a prin profu`sau profa copiind? sau daca ati dat testul` cu fituica din greseala? Ce v-a facut si ce i`ati spus?big grin

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

laughingm-a prins odata profesoara de istorie prin clasa a 6 big grin
era in spatele meu si a zis big grinenisa inchide caietul big grin
nu, nu am dat fituica cu testul deoarece daca copiez copiez din caiet sau imi pun fituica in penar big grin

| crytical a răspuns:

Eu is expert nu m-a prins niciodata si am copiat si la toate tezele...
Daca te prinde zi si u ca te.a corupt fitzuica tongue

| anitza2000 a răspuns:

De obicei profi nu zic nimic...doar o iau sa iti iau lucrarea, sau spun ca nu ii puncteaza ceea ce a scris, sau ii da pe loc un 3 sau 4 sau scade punctehappy

| Annemary_2131 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat pe 8 martie anul asta... aveam ultima ora chimia si profa era suparata pe noi pentru ca intreaga clasa chiulise de la ora ei pe 1 martie si ne-a dat test.bineinteles nimeni nu stia nimic, eu de asemenea asa ca m-am gandit sa deschid caietul.am copiat cat am putut si aproape de sfarsit m-a prins.mi-a luat lucarea si mi-a trecut 1 pe test.mi-am cerut scuze si i-am spus ca nu ne asteptam sa ne dea test de 8 martie ultima ora si mai ales ca eram singura clasa din scoala pentru ca pe ceilalti ii invoisera profii si am iesit din clasa.la test nota mai mare de 4 nu a fost asa ca profa nea mai dat o sanasa si mai dam test o data vineri.sa vedem ce va fisad

| Patrik a răspuns:

Pe mine m'a prins si a zis ca imi da 1 dar pana la urma mi-a dat 3 :X.Si daca vrea sa te prinda te prinde!winking