| Condor_Claudiu_2000 a întrebat:

Azi am dat test la germana si m-a prins profa copiind. A venit la mine si mi-a luat fituica si testul. Oricum nu imi trece 1 ca imi face media cu alta nota, da mi-e de profesoara ca-i de treaba si o zis ca nu o sa ne mai de a teste asa usoare. Ce sa fac sa o astept pe hol si sa-mi cer scuze? Daca da ce sa ii zic?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Nu prea mai ai ce face. Fii cuminte, invata si te va ierta.

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Da, ar fi dragut sa-i ceri scuze. Si chiar sa para ca regreti.
Spune-i ca din cauza ei ai copiat, pentru ca nu erai pregatit bine si nu ai vrut sa o dezamagesti happy
Glumesc, cere-ti scuze si promite-i ca nu o sa mai incerci sa trisezi.

| T0T a răspuns:

Până acum nu am fost niciodată prins copiind, am trecut binee de prima sesiune(ca să mă laud).
Ar fi frumos să îți ceri scuze și să nu mai copiezi mai ales dacă vă dă ceva ușor.