| Crs a întrebat:

Pentru baieti : ce parere aveti despre fetele fumatoare?

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca isi pun sanatatea in pericol fara rost. Prefer o fata nefumatoare uneia fumatoare. Pentru mine o fata ar trebuie sa fie feminina, iar acest lucru nu intra in aceasta categorie. La fel cum nici o fata care bea nu imi produce o imagine placuta. Nu ma port diferit cu cineva doar pentru un altfel de motiv dar cand e vorba de o iubita parca nu ma atrage asa ceva.

kratos
| kratos a răspuns:

Se sinucid intr-un mod total nepotrivit.

| User a răspuns:

Is putin sado-maso...

| Marii a răspuns:

Sunt fata, dar vreau si eu sa spun o chestie pe care mi-a zis-o un baiat despre fetele fumatoare, l-am intrebat si eu ce parere are despre ele, si ce simte cand le saruta, mi-a raspuns asa: parca ma sarut cu o scrumiera. Asta nu-i o parere buna, nu?happy

| daniDeeDee a răspuns:

Unele... au o respiratie urat mirositoare.straight face

unele...big grin

| roox a răspuns:

La fel sunt băieţii call meu
Sunteţi rasişti!
Ce are dacă o fată/femeie fumează?
@kratos, fiecare face ce vrea, nu că ar fi bine să fumezi, dar suntem într'un stat democratic!

| Crs explică:

Multumesc pentru pareri. De cateva zile nu mai fumez si am de gand sa continui asa. Sfaturile si raspunsurile voastre ma determina si mai mult sa ma las de fumat!
>big grin

| HinnaBunneh a răspuns:

Vulgare laughing

| alinutzacodruta a răspuns:

Bleahhhhhh... miros urat tipele.:-&
Nu trebuia sa raspund eu ca-s fata, dar nu m-am abtinut big grin

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Sunt fata... dar nu pot sa ma abtin. Idea e ca am 14 ani si zic ca nu o sa ma apuc de fumat dar vom vedea ion viitor. mie nu imi plac (nici baieti dar fetele) le sta urat cu sticla de bere si tigara in mana laughing pe bune o fata trebuie sa isi arate delicatetea nu... ce fac ele acolo pentru ca nu am cuvinte.

parerea mea

| alexutzu00791 a răspuns:

Am tangente zilnice cu asemenea persoane. M am obisnuit. Nu fata face pe tigara ci tigara pe fata smug

| Cretzule a răspuns:

Nu am o parere buna deloc mi se par prea vulgare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi ca despre baietii betivi, si drogati.

| irbis a răspuns:

Eu nu suport fumul de tigara, iar cand simt mirosul cuiva care a fumat, imi muta nasul din loc si asta ar fi foarte rau pentru fete pe langa faptul ca fumatul este o metoda de sinucidere, desi e mai inceata. Asadar sfatuiesc toate fetele fumatoare sa renunte.

| razvann a răspuns:

Un defect al sexului frumoshappy

| cosmin_4019 a răspuns:

Mai bine s-ar impusca in cap, sau s-ar lasa de fumat. 2 variante.Alegeti una happy